Kontakt:
fotoklub.orlova@seznam.cz

AKTUALITY:Zobrazit setkání fotoklubu za rok:
2013, 2012, 2011 a starší,

Setkání fotoklubů Orlová a Havířov prosinec 2011

Společné setkání fotoklubů Orlová a Havířov se uskutečnilo 6.12.2011 v Havířově v restauraci Bellavue. Tématem byla fototechnika.

Setkání fotoklubů Orlová a Havířov říjen 2011

Společné setkání fotoklubu Orlová a Havířov 10.10.2011 v restauraci „Na Obecnině“ v Dětmarovicích. Jako host byl pozván fotograf pan Jaroslav Kubík.

Setkání fotoklubů Orlová a Havířov červen 2011

Členové fotoklubů Havířov a Orlová se opět setkali v restauraci Bellavue v Havířově.

Setkání fotoklubů Orlová a Havířov březen 2011

Společné setkání fotoklubu Orlová a Havířov tentokrát ve „Výtopně“ v Orlové. Hostem večera byl Sylvestr Szabo.

Společný závěr roku 2010 fotoklubů Orlová a Havířov

Na závěr roku se konalo dne 13.12.2010 již tradiční společné setkání FKO a FKH ve stylové restauraci „Výtopna“ v Orlové. Hostem byl fotograf pan Stanislav Sedláček, který přítomné seznámil se svou dosavadní tvorbou. Členové obou fotoklubů si vzájemně předali novoroční přání a popřáli mnoho úspěchu do nového roku zejména ve své tvorbě.


Setkání členů fotoklubů Havířov a Orlová

Členové fotoklubů Orlová a Havířov se setkali 21. září 2010 v Bellavue v Havířově. Proběhla soutěž na téma "krajina, příroda".


Společná schůzka členů fotoklubů Orlová a Havířov

Společná schůzka členů fotoklubů Orlová a Havířov se konala v červnu 2010 v kavárně Orlovka na Starém náměstí v Orlové. Vyhodnotili jsme nejlepší fotografii na téma "pohyb".Schůzka členů fotoklubů Orlová a Havířov v březnu 2010

Dne 30.3.2010 se konalo kvartální setkání členů fotoklubů Orlová a Havířov za účasti hosta - fotografky Dity Pepe.

Slavnostní společná schůzka členů fotoklubů Orlová a Havířov

Závěrečná slavnostní společná schůzka členů fotoklubů Orlová a Havířov se konala 14.12.2009 v kavárně Orlovka na Starém náměstí v Orlové. Vyhodnotili jsme nejlepší PF 2010 a fotografii z cest.Společné setkání fotoklubů Orlová a Havířov v září 2009

V září se sešly fotokluby Orlová a Havířov k pravidelnému kvartálnímu posezení u fotek, dobrého jídla a pití v KDPB v Havířově. Soutěž byla na téma "Člověk mezi lidmi..." a vyhrál Petr Smejkal. Hostem byl fotograf - kněz p. Suchánek.

Výlet fotografů do Západních Tater v září 2009

Ve dnech 18. - 20.9.2009 podnikli turisté - fotografové Fotoklubu Orlová a Fotoklubu Havířov společný výlet do Roháčů. Ubytování i strava v Penzionu Urban byly vynikající, "jako doma"..... Navíc přálo počasí a tak bylo co vidět i fotit. Škoda, že přes velký počet nahlášených se nás účastnilo jen 11....

Společné setkání fotoklubů Orlová a Havířov v červnu 2009

Koncem čevna se sešly fotokluby Orlová a Havířov k pravidelnému kvartálnímu posezení u fotek, dobrého jídla a pití v Orlovce. Bylo vyhodnoceno soutěžní téma "linie a tvary".... Vítězné foto naleznete v menu Akce - Vyhodnocené fotografie.


Společné setkání fotoklubů Orlová a Havířov v březnu 2009

V útery 17.3.2009 členové obou fotoklubů vyhodnotili své nejlepší fotografie na téma pro první kvartál roku 2009 s názvem "Člověk mezi lidmi". Na prvním místě se umístil Jaroslav Kolář Fotoklub Havířov, za Fotoklub Orlová na třetím místě Blanka Kožušníková.


Slavnostní společná schůzka členů fotoklubů Orlová a Havířov

Závěrečná slavnostní společná schůzka členů fotoklubů Orlová a Havířov se konala 8.12.2008 v kavárně Orlovka na Starém náměstí v Orlové. Navrhli jsme další společné kvartální schůzky a fotovýlety. Vyhodnotili jsme nejlepší PF 2009, zvítězili p. Kožuszniková a p. Hájek, PF jsme si vyměnili navzájem. Členové fotoklubů vyhodnotili fotku roku 2008, kterou se stala fotografie p. Pavla Ličmana "kapky na okně".
Z výroční schůze fotoklubu 1.12.2008

Hodnotilo se... chválilo i kritizovalo... a také volilo a plánovalo do roku 2009, za účasti téměř všech členů.Setkání fotografů

Dne 18.1. 2008 se uskutečnilo setkání členů fotoklubů Orlové a Havířova ve vinném sklípku u MUDr. Placzka. Pozván byl také fotograf mistr Válek, který se podělil o své zkušenosti s ostatními.